İstanbul sex shop, cinsel hayatını renklendirmek isteyen insanlara yönelik fantezi ürünlerinin satıldığı mağazadır. Bir başka değişle yetişkinler için oyuncak mağazası. seks shop İstanbul'ta erken boşalma problemi yaşanlar için geciktirici, geciktirici sprey ve geciktirici krem, daha fazla ereksiyon halinde kalmak isteyen erkekler için cinsel güç artırıcı ürünler, penis boyutundan memnun olmayanlara yönelik penis büyütücü hap ve penis büyütücü pompa, lezbiyen ve gay'ler için vibratör belden bağlamalı penis (protez penis), yalnızlıktan sıkılanlara vajina ve şişme bebek gibi daha sayısız ürün çeşitleri iç giyim ve Sex Shop mağazalarında satılmaktadır.
gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop  
Anamur Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ferudun Torunoğlu tarafından yapılan açıklamada
15 Eylül 2019 Pazar
Anasayfa > GÜNDEM > Anamur Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ferudun Torunoğlu tarafından yapılan açıklamada

Anamur Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ferudun Torunoğlu tarafından yapılan açıklamada

11.7.2019 13:17:34 12 14 16 18 yazdır
Başkanı ve Türkiye – KKTC Ticaret Odası forumu Başkan yardımcısı olarak Şahsım , Odamız Meclis Başkanı Mehmet Yılmaz , Meclis Başkan Yardımcısı Ayhan
     Anamur Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ferudun Torunoğlu tarafından yapılan açıklamada

 

               Anamur Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ferudun Torunoğlu tarafından yapılan açıklamada ;   Odamız Yönetim Kurulu Başkanı ve Türkiye – KKTC Ticaret Odası forumu Başkan yardımcısı olarak Şahsım , Odamız Meclis Başkanı Mehmet Yılmaz ,  Meclis Başkan Yardımcısı Ayhan Şen ,  Yönetim Kurulu Üyesi  Ertuğrul Oğuz'dan oluşan bir heyetle Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetimize Resmi bir ziyaret yapılmış ve

               05 - 06 Temmuz 2019 tarihlerinde Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetimizde Girne Acapulco Otelde yapılan Türkiye –KKTC Ticaret Odası Forumu II. Ortak Toplantısına ve Lefkoşe Golden Tulip Otelde yapılan Türkiye– KKTC Ticaret Odası forumu 1. Ekonomi Konferansına Odamızı temsilen katılınmıştır.

               Türkiye –KKTC Ticaret Odası Forumu II. Ortak Toplantısı , Türkiye– KKTC Ticaret Odası forumu 1. Ekonomi Konferansı Cumhurbaşkanı Yardımcımız Sn, Fuat Oktay, KKTC Başbakanı Sn, Ersin Tatar, TOBB Başkanımız Sn, M. Rifat Hisarcıklıoğlu, KKTC Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Sn, Kudret Özersay, Türkiye'nin Lefkoşa Büyükelçisi Ali Murat Başçeri,  Kıbrıs Türk Ticaret Odası Başkanı Turgay Deniz ile Türkiye – KKTC Ticaret Odası Forumu Eş Başkanı Mustafa Genç ve çok sayıda siyasetçi ile iş dünyasından temsilciler katılmıştır.

                Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetimize giden Anamur Ticaret ve Sanayi Odamız heyetince Anamur'u ve Bölgemizi tanıtıcı Anamur Alaköprü Barajı'nın Resmi ve Muz Lifinden yapılmış Tablo hediye edilmiştir.

                Ayrıca Anamur Ticaret ve Sanayi Odamız heyetince Resmi görüşmelerde bulunularak ziyaret kapsamında Anamur Ticaret ve Sanayi Odamız üyeleri iş adamları ile Kıbrıs Türk Ticaret Odası üyesi Kıbrıslı iş adamları arasında gerçekleştirilebilecek olan iş birliği ve  Tarımsal üretim ile Sanayi alanında yapılabilecek ortak çalışmalar hakkında görüşmeler yapılmıştır. Odamızın amacı Türkiye Cumhuriyeti ile Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti arasında en yakın kara parçası olan Anamur'un ve Bozyazı İlçemizin İş adamları ile KKTC'li iş adamlarımızı daha da yakınlaştırarak , iş ilişkilerini geliştirmek ve iki oda arasındaki ilişkileri daha ileriye götürmektir.

                Yapılan ziyaretler ve her iki Odanın birlikte yapacakları girişimler neticesinde, Anamur Gümrüğü'nün bir an önce faaliyete geçmesini , İlçelerimizin Turizmine katkıda bulunulmasını , İlçelerimiz iş adamları ile Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde faaliyet gösteren İşadamlarının ticari faaliyetlerinin artarak güçlenmesini temenni ediyoruz.

                Odamız İlçelerimizin her türlü sorununa gerekli hassasiyeti göstermeye devam edecektir.

               Üyelerimiz ile Anamur ve Bozyazılı Hemşerilerimize önemle duyurulur.

 

 

 

  

Bu Haber toplam 412 defa okunmuştur.
Etiketler :
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri