İstanbul sex shop, cinsel hayatını renklendirmek isteyen insanlara yönelik fantezi ürünlerinin satıldığı mağazadır. Bir başka değişle yetişkinler için oyuncak mağazası. seks shop İstanbul'ta erken boşalma problemi yaşanlar için geciktirici, geciktirici sprey ve geciktirici krem, daha fazla ereksiyon halinde kalmak isteyen erkekler için cinsel güç artırıcı ürünler, penis boyutundan memnun olmayanlara yönelik penis büyütücü hap ve penis büyütücü pompa, lezbiyen ve gay'ler için vibratör belden bağlamalı penis (protez penis), yalnızlıktan sıkılanlara vajina ve şişme bebek gibi daha sayısız ürün çeşitleri iç giyim ve Sex Shop mağazalarında satılmaktadır.
ANAMUR GAZETECİLER CEMİYETİNDEN 10 ACOK MESAJI
21 Ekim 2018 Pazar
Anasayfa > GÜNDEM > ANAMUR GAZETECİLER CEMİYETİNDEN 10 ACOK MESAJI

ANAMUR GAZETECİLER CEMİYETİNDEN 10 ACOK MESAJI

11.1.2018 16:22:47 12 14 16 18 yazdır
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü sebebiyle kutlama mesajı yayımlayan Anamur Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Zümrüt Cömertler açıklamasında bulundu
 ANAMUR  GAZETECİLER  CEMİYETİNDEN  10 ACOK  MESAJI

ANAMUR  GAZETECİLER  CEMİYETİNDEN  10 ACOK  MESAJI

 

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü sebebiyle kutlama mesajı yayımlayan Anamur Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Zümrüt Cömertler açıklamasında şu ifadelere yer verdi.
 "Günümüzde her insanın bilgiye ulaşma, doğruları öğrenebilme ve kendi fikirlerini ifade edebilme özgürlüğünün en temel hak olduğu görüşü, modern dünyada tartışmasız kabul görmektedir. Basın, gerçekleri araştırma, doğru ve gerçek haberlerle kamuoyunu aydınlatma mesleğidir. Bu yönüyle demokratik hayatımızın vazgeçilmez unsurlarından biri olan, haber alma ve yayma özgürlüğünün en etkili aracı olan basın, demokrasinin yaşamasını ve gelişmesini sağlayan kurumların başında gelmektedir.
Demokrasinin temel taşlarından olan 'Basın Özgürlüğü', şeffaf yönetim ilkesinin de yapı taşlarındandır. Yazılı ve görsel kanallar aracılığı ile yaşadığımız bölge ve tüm dünyadaki gelişmeler hakkında bilgi sahibi olunması, vatandaş ile devlet arasındaki iletişimin sağlanması ve kamuoyu oluşturulması gibi birçok önemli görev ve sorumlulukları üstlenmektedir.
Toplumun ihtiyaç duyduğu her konuda, bilgilendirme, aydınlatma, yönlendirme ve kamuoyu oluşturma gibi önemli bir görevi yerine getirmekte olan basının, bu görevi yerine getirebilmesi için basın özgürlüğü hayati önem taşımaktadır. Yaşadığımız kentin, her alanda başarıya ulaşmasında basın mensubu arkadaşlarımın gösterdiği duyarlılığın ve bu konuda yaptıkları başarılı çalışmaların büyük katkı sağladığına inanıyorum.

Meslektaşlarımız toplumun bilgilendirilmesi sürecinde çok önemli görevler üstlenmiş birer haber neferleridir. Bu önemli misyonu gerçekleştirmek için zaman ve mekan mefhumu gözetmeksizin, her zaman ve her yerde büyük bir özveri ile çalışan değerli mesai arkadaşlarımı gönülden tebrik ediyorum.
Bu duygu ve düşüncelerle, basın-yayın kuruluşlarında çalışan tüm meslektaşlarımın  "10 Ocak çalışan Gazeteciler Günü"nü Anamur Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu adına candan kutluyorum.

 

bozyazı haber
Bu Haber toplam 599 defa okunmuştur.
Etiketler : vahdet
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri