İstanbul sex shop, cinsel hayatını renklendirmek isteyen insanlara yönelik fantezi ürünlerinin satıldığı mağazadır. Bir başka değişle yetişkinler için oyuncak mağazası. seks shop İstanbul'ta erken boşalma problemi yaşanlar için geciktirici, geciktirici sprey ve geciktirici krem, daha fazla ereksiyon halinde kalmak isteyen erkekler için cinsel güç artırıcı ürünler, penis boyutundan memnun olmayanlara yönelik penis büyütücü hap ve penis büyütücü pompa, lezbiyen ve gay'ler için vibratör belden bağlamalı penis (protez penis), yalnızlıktan sıkılanlara vajina ve şişme bebek gibi daha sayısız ürün çeşitleri iç giyim ve Sex Shop mağazalarında satılmaktadır.
gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop  
23 ÜÇ NİSAN EĞEMENLİK ÇOCUK BAYRAMINDA MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ MUSTAFA SEZGİN ÇELENK KOYDU
22 Ocak 2019 Salı
Anasayfa > ASAYİŞ > 23 ÜÇ NİSAN EĞEMENLİK ÇOCUK BAYRAMINDA MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ MUSTAFA SEZGİN ÇELENK KOYDU

23 ÜÇ NİSAN EĞEMENLİK ÇOCUK BAYRAMINDA MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ MUSTAFA SEZGİN ÇELENK KOYDU

24.4.2018 08:05:11 12 14 16 18 yazdır
Çelenki Milli eğitim müdürü mustafasezginve Bozyazı İlkokulu sınıf öğretmenleri Derya DOĞRUER İLE kENAN çetin çelenk kondu
23 ÜÇ NİSAN EĞEMENLİK ÇOCUK  BAYRAMINDA MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ MUSTAFA SEZGİN  ÇELENK KOYDU

Sayın Kaymakamım, Sayın Belediye Başkanım, Saygıdeğer Protokol,

Aydınlık yarınların güvencesi olan Sevgili Öğrenciler,

Saygıdeğer Öğrenci Velilerimiz ve Muhterem Misafirler,

         Cumhuriyet güneşinin berrak yüzünü vatan ufkunda gösterdiği gün olan Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin açılışının 98. Yıldönümüne ulaşmanın heyecanıyla, kavuşmuş olduğumuz bir 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını daha sevinç ve coşkuyla kutluyoruz. Bu gün 98 yıl önce Türkiye Cumhuriyetinin temellerini atan ilk Milli Meclis olan ve Kurtuluş Savaşı'nın kazanılmasında büyük rol oynayan Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin açıldığı gündür. Gazi Mustafa Kemal Atatürk, 23 Nisan gününü bayram yapalım diye çocuklarımıza armağan etmiştir. Bu bayram dünyada var olan tek çocuk bayramıdır.

Cumhuriyet'imizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün önderliğinde ve onun "Milletin bağımsızlığını yine milletin azim ve kararlılığı kurtaracaktır." öngörüsüyle tutuşturulan bağımsızlık meşalesi, 23 Nisan 1920'de Ankara'da, Anadolu'nun dört bir yanını aydınlatan bir güneş haline gelmişti. Işığını tarifsiz bir tutkuyla vatana gönül verenlerin gayretinden, azminden, kararlılığından, birlik ve beraberliğinden alan bu güneş; aynı zamanda ülkemizin kışını bahara, baharını yaza döndürecek bir dirilişin müjdesiydi.

  İşte o diriliş ruhu, vatan ve millet sevgisi, bayrak sevdası, bağımsızlık tutkusu, bir milleti şaha kaldırdı. Bu şahlanışın adı, birlik ve beraberlikti, Milli Mücadeleydi, Kurtuluş Savaşı'ydı, ulusal egemenlikti, barıştı, Türkiye'mizin aydınlık yarınlarıydı. O büyük günün ardından hür iradesiyle zafere ve başarıya inanmış bir millet, çok yakın zamanda şahit olduğumuz gibi de birlik ve beraberlik içinde büyük güçlüklerin üstesinden nasıl gelineceğini tüm dünyaya göstermişti.

Sevgiye, barışa, çağdaşlığa, bilime ve teknolojiye açılan aydınlık bir kapı olan 23 Nisan, sevinç ve gururla kutladığımız Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı olarak Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün geleceğin teminatı olan çocuklarımıza, sevgi ve güvenini göstermektedir.  Bizler, bu sevgi ve güven sayesinde dünyanın ilk ve tek çocuk bayramı olarak tarihe geçen, Millet Egemenliğine dayanan Demokrasinin ve Cumhuriyetin temellerinin atıldığı gün olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı sayesinde tüm Dünya Çocuklarıyla Ulusal Egemenlik sevincimizi paylaşıyoruz. Tüm Dünyaya sevgi, saygı, hoşgörü, dostluk, kardeşlik ve barış mesajları vererek, heyecanla, coşkuyla, rengârenk görüntülerle ve Dünya çocuklarıyla birlikte bu güzel bayramı en güzel duygularla kutlamaktan da büyük kıvanç duymaktayız.

Sevgili Öğrenciler, Sevgili Gençler, Aydınlık Geleceğimizin Ak Yüzleri;

Her şeyin en güzeline layık olan sizler, okuyan, anlayan, araştıran, sorgulayan, bilimi ve teknolojiyi yararlı bir şekilde kullanan milli ve manevi değerlerine bağlı, insan haklarına saygılı, kendine güvenen bireyler olarak yetiştiğiniz müddetçe, ülkemiz ve insanlık adına büyük bir kazanım olacağınızı aklınızdan çıkarmayın.Bu donanım sizi, ailenizi, milletimizi, ülkemizi ve insanlığı yüceltecektir. Yeter ki, birikimli olmak için çalışın, başarmak için samimi ve gayretli olun.

Bu Haber toplam 804 defa okunmuştur.
Etiketler :
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri