İstanbul sex shop, cinsel hayatını renklendirmek isteyen insanlara yönelik fantezi ürünlerinin satıldığı mağazadır. Bir başka değişle yetişkinler için oyuncak mağazası. seks shop İstanbul'ta erken boşalma problemi yaşanlar için geciktirici, geciktirici sprey ve geciktirici krem, daha fazla ereksiyon halinde kalmak isteyen erkekler için cinsel güç artırıcı ürünler, penis boyutundan memnun olmayanlara yönelik penis büyütücü hap ve penis büyütücü pompa, lezbiyen ve gay'ler için vibratör belden bağlamalı penis (protez penis), yalnızlıktan sıkılanlara vajina ve şişme bebek gibi daha sayısız ürün çeşitleri iç giyim ve Sex Shop mağazalarında satılmaktadır.
Akdeniz Üniversitesi Öğrencileri Bozyazı'da
vahdet
25 Nisan 2018 Çarşamba
Anasayfa > GÜNDEM > Akdeniz Üniversitesi Öğrencileri Bozyazı'da

Akdeniz Üniversitesi Öğrencileri Bozyazı'da

26.10.2013 13:23:01 12 14 16 18 yazdır
Akdeniz Üniversitesi Öğrencileri Bozyazı'da İncelemelerde Bulundu
Akdeniz Üniversitesi Öğrencileri Bozyazı'da
Akdeniz Üniversitesi , Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu Organik Tarım Bölümü öğrencileri, Mersin'in Bozyazı ilçesine gelerek muz seraları ve sarartma tesislerini gezerek, incelemelerde bulundu
Akdeniz Üniversitesi , Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu  Organik Tarım Bölümü öğrencileri, Mersin'in Bozyazı ilçesine gelerek muz seraları ve sarartma tesislerini gezerek, incelemelerde bulundu.
Mersin Organik Muz Üreticileri Birliği tarafından davet edilen Akdeniz Üniversitesi Organik Tarım Bölümü öğretim görevlileri ve öğrenciler, Bozyazı'ya gelerek iki gün boyunca muz seraları, muz sarartma ve paketleme tesislerini gezerek incelemelerde bulundu. İki günlük gezi ve incelemeleri süresince öğretim görevlileri ile öğrencilere, Organik Muz Üreticileri Birliği Başkanı İsmet Oktan, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bozyazı ilçe Müdürü Savaş Çelik eşlik ederek organik muz üretimi, sarartma ve paketlenmesi konusunda öğretim görevlisi ve öğrencilere bilgiler verdiler. Akdeniz Üniversitesi Organik Tarım Bölüm Başkanı Doç. Dr. Nilda Ersan başkanlığında gezi ve incelemeye katılan Yardımcı Doç. İnci Tolay, Yardımcı Doç. Servet Aslan, Dr. Nuri Çağlayan, öğretim görevlisi Cumhur Ersoy ve öğrenciler gezi ve incelemelerin yararlı olduğunu söylediler.
Organik tarım programının Akdeniz Üniversitesi'nde iki yıllık geçmişi bulunduğunu ve oldukça başarılı bir program olduğunu ifade eden Organik Tarım Bölüm Başkanı Doç Dr. Nilda Ersan, "İkinci sınıf öğrencilerimizin yoğunlukta olduğu Bozyazı'daki gezi ve incelemelerimiz çok yararlı oldu. Gezideki amacımız öğrencilerimizin bilgisini artırmak, uygulama alanlarını görmelerini sağlamak ve muz sarartma, paketleme tesislerini görerek incelemeleri amacımızdı bunu gerçekleştirdik. Öğrencilerimiz açısından çok yararlı oldu. Bize bu imkanı sağlayan Bozyazı Kaymakamı Sayın Mustafa Erkayıran ve Organik Muz Üreticileri Birliği Başkanı İsmet Oktan'a, gezimiz boyunca bizleri ve öğrencileri bilgilendiren Tarım İlçe Müdürü Savaş Çelik ile tesislerini gezmelerimize müsaade eden tesis sahiplerine teşekkür ederiz" dedi.
Ersan, Akdeniz Üniversitesi olarak Bozyazı'da ileriye dönük çalışmalar yapmayı düşündüklerini, bu anlamda Üniversite Rektörünün de kendilerine destek verdiğini, gezi ve inceleme sonuçlarını Rektöre aktaracaklarını söyledi. Ersan, "Akdeniz Üniversitesi olarak Bozyazı'da ileride inşallah güzel projelere imza atacağız. Bozyazı'ya Muz Enstitüsü kurulması anlamında girişimlerimiz olacak. Eko turizm ile ilgili çalışmalarımız olacak. Elimizden gelen çalışmaları Bozyazı için yapacağız. Amaç ikili ilişkileri sıcak tutmak" diye konuştu.
Bozyazı Kaymakamı Mustafa Erkayıran'ıda ziyaret eden heyet, Kaymakam Erkayıran'a yaptıkları gezi ve incelemeler hakkında bilgi vererek, kendilerine gösterdikleri sıcak ilgiden dolayı teşekkür ettiler. Kaymakam Erkayıran da öğretim görevlileri ve öğrenci temsilcileri ile bir süre sohbet etti. 

MUTLU OLSUN GÜNÜN BOZYAZI

        Bir kaymakamım vardı Mustafa ERKAYIRAN

        Çalışıp sesini yurda duyuran

        Bozyazı'ya gitti ben kaldım hayran

        Mutlu olsun günün Bozyazı

                                        Hiç görmedim sahillerde yüzeni

                                        Hiç sevmiyorum çalışmayıp gezeni

                                       Başkanım alt yapıya vermiş düzeni

                                       Başkanla artıyor ünün Bozyazı

   Dolaştım çarşının her yanını güzel

   Kaymakamlık yönünde hizmetin özel

  Çiçek gibi açmışsın almasın olmasın gazel

  Her tarafa açık yönün Bozyazı

                                      Maruz kalmasın denizlerin seline

                                      Dokunmasın açan gonca gülüne

                                      Şükür düştün çalışkan kaymakam eline

                                      Daha sırtın yere gelmez Bozyazı

Paşa ağaları temelin kurmuş

O zaman ismini Bozyazı vurmuş

Sonunda gelenler gününü görmüş

Vatanla yoğrulmuş kanın Bozyazı.

                                    Aşık Mehmet Bozyazı'yı niderim

                                   Belki bugün belki yarın giderim

                                   Sana hizmet edenlere teşekkür ederim

                                   Onların elinde canın Bozyazı


bozyazı haberbozyazı haber
Bu Haber toplam 4351 defa okunmuştur.
Etiketler : boz
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri