İstanbul sex shop, cinsel hayatını renklendirmek isteyen insanlara yönelik fantezi ürünlerinin satıldığı mağazadır. Bir başka değişle yetişkinler için oyuncak mağazası. seks shop İstanbul'ta erken boşalma problemi yaşanlar için geciktirici, geciktirici sprey ve geciktirici krem, daha fazla ereksiyon halinde kalmak isteyen erkekler için cinsel güç artırıcı ürünler, penis boyutundan memnun olmayanlara yönelik penis büyütücü hap ve penis büyütücü pompa, lezbiyen ve gay'ler için vibratör belden bağlamalı penis (protez penis), yalnızlıktan sıkılanlara vajina ve şişme bebek gibi daha sayısız ürün çeşitleri iç giyim ve Sex Shop mağazalarında satılmaktadır.
gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop  
Anamur’da “Durakta Matematik Projesi’ başlatıldı
26 Ağustos 2019 Pazartesi
Anasayfa > GÜNDEM > Anamur’da “Durakta Matematik Projesi’ başlatıldı

Anamur’da “Durakta Matematik Projesi’ başlatıldı

2.8.2019 18:55:48 12 14 16 18 yazdır
Halkın en yoğun olduğu Anamur İskele Meydanında gerçekleştirilen uygulamaya Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, Milli Eğitim Müdürü İlyas Mercan, MEB Ş
Anamur’da “Durakta Matematik Projesi’ başlatıldı

Anamur’da “Durakta Matematik Projesi’ başlatıldı

Anamur’da otobüs duraklarında da ‘Durakta Matematik Projesi’ uygulanmaya başladı. İlk olarak Denizli de hayata geçirilen ve Matematik öğretmeni Mukaddes Karip-Mehmet Karip tarafından hazırlanan ‘Durakta Matematik Projesi’nin Anamur ayağı Kıbrıs İlkokulu tarafından gerçekleştirildi.

 

Halkın  en yoğun olduğu Anamur İskele Meydanında gerçekleştirilen uygulamaya  Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, Milli Eğitim Müdürü İlyas Mercan, MEB Şube müdürü  Ali Bulut, Kıbrıs İlkokulu Müdürü Ayfer koyuncu, öğrenciler ve veliler katıldı.
Projenin çizim afişlerini okul öğretmenleri, öğrenciler ve velilerle birlikte,  Belediye Başkanı Hidayet Kılınç ve Milli Eğitim Müdürü İlyas Mercan yapıştırdı.
 Projeye katkı sağlayan herkese teşekkür eden Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, “İnşallah bu gençlere matematiği sevdirerek, geleceğin Ömer Hayyamlarını ve Ali Kuşçularını yetiştiririz.” Diyerek projenin gerçekleşmesinde  emeği geçenlere teşekkür etti.
Öğrenmenin yeri ve yaşının olmadığını ve bilimin her yerde alınabileceğini kaydeden İlçe Milli Eğitim Müdürü İlyas Mercan da, projenin Anamur ayağının da başarılı bir şekilde yürütüleceğini kaydetti.
Bu projenin, öğrencilere matematik dersini sevdirmeyi amaçladığını kaydeden okul müdürü Ayfer koyuncu, projenin 81 ile yaygınlaştırılacağını kaydetti. Koyuncu; “Durakta Matematik Projesi Türkiye’nin 81 ilinde uygulanacak. Mukaddes öğretmenimizin başlattığı, onun çizdiği çizimleri kullanıyoruz, Bu yıl boyunca eTvinnink projesi kapsamında Kıbrıs İlkokulu olarak bu projeyi yürüteceğiz.
Projenin amacı, durakta beklerken, öğrencilerin, vatandaşların, matematik ilgisinin artması,  matematik fobisinin bir matematik hobisine dönüşmesi, çocukların matematiğe olan ön yargılarının kırılması için hazırlanan bir projedir.” Dedi. 

Matematiği hayatın heralanına katmak olan Durakta Matematik Projesinin Kurucuları Mukaddes Karip, Mehmet Karip, Anamur proje sorumluları ise Tevhide Temiz, Derya Erkek.

  

Bu Haber toplam 394 defa okunmuştur.
Etiketler :
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri