İstanbul sex shop, cinsel hayatını renklendirmek isteyen insanlara yönelik fantezi ürünlerinin satıldığı mağazadır. Bir başka değişle yetişkinler için oyuncak mağazası. seks shop İstanbul'ta erken boşalma problemi yaşanlar için geciktirici, geciktirici sprey ve geciktirici krem, daha fazla ereksiyon halinde kalmak isteyen erkekler için cinsel güç artırıcı ürünler, penis boyutundan memnun olmayanlara yönelik penis büyütücü hap ve penis büyütücü pompa, lezbiyen ve gay'ler için vibratör belden bağlamalı penis (protez penis), yalnızlıktan sıkılanlara vajina ve şişme bebek gibi daha sayısız ürün çeşitleri iç giyim ve Sex Shop mağazalarında satılmaktadır.
Bozyazı İlçe Sağlık Müdürü (TSM Başkanı)Dr. Ahmet Hakan ACI YAŞLILARIMIZIUNUTMADILAR
vahdet
20 Haziran 2018 Çarşamba
Anasayfa > MAGAZİN > Bozyazı İlçe Sağlık Müdürü (TSM Başkanı)Dr. Ahmet Hakan ACI YAŞLILARIMIZIUNUTMADILAR

Bozyazı İlçe Sağlık Müdürü (TSM Başkanı)Dr. Ahmet Hakan ACI YAŞLILARIMIZIUNUTMADILAR

26.3.2015 09:35:39 12 14 16 18 yazdır
ULU ÇINARLARIMIZ (YAŞLILARIMIZ)YÜZÜNÜZ HEP GÜLSÜN….. Bozyazı İlçe Sağlık Müdürü (TSM Başkanı)Dr. Ahmet Hakan ACI, Dr. Murat HIRA ve Ebe Leyla TAŞ
Bozyazı İlçe Sağlık  Müdürü (TSM Başkanı)Dr. Ahmet Hakan ACI YAŞLILARIMIZIUNUTMADILAR

ULU ÇINARLARIMIZ (YAŞLILARIMIZ)YÜZÜNÜZ  HEP GÜLSÜN…..

 Bozyazı İlçe Sağlık  Müdürü (TSM Başkanı)Dr. Ahmet Hakan ACI, Dr. Murat HIRA ve Ebe Leyla TAŞ "18-24 Mart Ulusal Yaşlılar Haftası" nedeniyle ilçemizde bulunan yaşlılarımızdan bir kısmını ziyaret ederek gönüllerini aldılar. Ziyaret sırasında yaşlılarımıza çiçek verilip, elleri öpülerek bizim için değerlisiniz mesajı verildi.

        Sayın ACI; yaptığı basın açıklamasında ülkemizde yaşam süresinin uzamasıyla birlikte yaşlı nüfusun arttığına dikkat çekerek yaşlıların 2/3 ü ile tamamı arasında değişen kısmının çeşitli sağlık sorunları yaşadığını vurguladı. Bu sorunların; kas iskelet sistemi hastalıkları, kalp damar sistemi hastalıkları, yüksek tansiyon, şeker hastalığı, süreğen akciğer hastalıkları, kansızlık, idrar yolu iltihapları, bazı kanserler, kas ve eklem hastalıkları, görme ve işitme ile ilgili sorunlar, düşmeler, yalnızlık, sosyal ve ekonomik sıkıntılar olarak sayılabileceğini belirtti.

         Sağlıklı bir yaşlılık için; düzenli egzersiz yapılmalı, yeterli ve dengeli beslenilmeli, sigara, alkol vb zararlı alışkanlıklardan uzak durulmalı, stresle baş etme yöntemleri öğrenilmeli, belleğin güçlü tutulması sağlanmalı (bulmaca çözmek, satranç, dama, kelime oyunları vb oynamak, kitap okumak), öğrenme sürdürülmeli, sosyal faaliyetlerde bulunulmalı, sohbet ortamları oluşturulmalıdır.

        İnsanlığı büyüten sevgi ve saygıdır. Bu sebeple dün ile bugün arasında köprü kuran, değerlerimizi gelecek nesillere taşıyan yaşlılarımıza, büyüklerimize sevgi ve saygı çerçevesinde sahip çıkılması gerekir. Unutmamalıyız ki, sevgiye en çok ihtiyaç duyulan dönem çocukluk ve yaşlılık dönemidir. Nasıl ki bizler onların sevgi ve ilgisiyle büyümüş isek  bizler de yaşlılarımızı, saygıdeğer büyüklerimizi sevip saymalı, onurlarına uygun şekilde yaşamalarını sağlamalı ve onlarla ilgilenmeliyiz.

       Sayın ACI konuşmasını; "tüm yaşlılarımızı saygıyla selamlıyor, mutlu ve sağlıklı bir yaşam sürmelerini diliyorum. Yaptığımız etkinlikte desteğini esirgemeyen Ahmet ALTUN' a   teşekkür ediyorum" diyerek sonlandırdı.


Bozyazının Sayılan Ailelerinden Kemaletdin Akın Bizleri Ziyeret eden Toplum sağlığı personeline teşekkür ederiz bizleri mutlu etdiniz çok teşekkür ederiz dediler

26 Mart 2015, 09:39

                       Yıllardır Bozyazıda esnaflık yapan Halit Taş Amcada Çok mutlu oldu

bozyazı haberbozyazı haber
Bu Haber toplam 2286 defa okunmuştur.
Etiketler : VAHDET
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri