BLDMESAJI
8 Ağustos 2020 Cumartesi
Anasayfa > GÜNDEM > Bozyazı Müftülük moral ekibi vatandaşa destek oluyor 05 Temmuz 2020

Bozyazı Müftülük moral ekibi vatandaşa destek oluyor 05 Temmuz 2020

6.7.2020 10:18:11 12 14 16 18 yazdır
Bozyazı İlçe Müftülüğü, koronavirüsle mücadele kapsamında din görevlilerinden oluşturduğu ‘moral ve motivasyon ekibi’ ile ihtiyaç sahibi a
Bozyazı Müftülük moral ekibi vatandaşa destek oluyor 05 Temmuz 2020
Bozyazı İlçe Müftülüğü, koronavirüsle mücadele kapsamında din görevlilerinden oluşturduğu  ‘moral ve motivasyon ekibi’ ile ihtiyaç sahibi ailelerin yardımına koşuyor.
Bozyazı Müftüsü Sebahattin Turan, koronavirüsle mücadele kapsamında  vatandaşlara manevi destek hizmeti sunmak amacıyla din görevlilerinden oluşturulan ekibin, zaman mefhumu gözetmeksizin çalışmalarına devam ettiğini söyledi. Turan,"Müftülük olarak kandillerde, bayramlarda, cuma günlerinde ve değişik zamanlarda din görevlilerimizden oluşan gruplar marifetiyle vatandaşlarımızı evlerinde, iş yerlerinde ziyaret ediyoruz. Başkanlığımızın veya Vakfımızın yayınlarından oluşan hediye paketleri takdim ederek hasbihal ediyoruz. Yaptığımız bu faaliyetleri kurumsallaştırma düşüncesiyle ekipler oluşturduk. Ekiplerimiz vatandaşlarımızı ziyaret ediyor. Ziyaretlerde sohbet ve dini bilgilendirmenin yanı sıra vatandaşlarımızın talepleri, ihtiyaçları not ediliyor ve ilgili yerlere aktarılıyor. Kamu görevlisinin ve din hizmetinin evlerine kadar gelmesinden ötürü vatandaşlarımız memnuniyetlerini ifade ediyorlar. Hizmeti birlikte yürüttüğümüz din görevlilerimize teşekkür ediyorum" dedi.
Manevi destek hizmetinden dolayı memnuniyetlerini ifade den vatandaşlar, Müftü Turan ve din görevlilerine teşekkür ettiklerini belirttiler
Bu Haber toplam 2698 defa okunmuştur.
Etiketler :
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri