İstanbul sex shop, cinsel hayatını renklendirmek isteyen insanlara yönelik fantezi ürünlerinin satıldığı mağazadır. Bir başka değişle yetişkinler için oyuncak mağazası. seks shop İstanbul'ta erken boşalma problemi yaşanlar için geciktirici, geciktirici sprey ve geciktirici krem, daha fazla ereksiyon halinde kalmak isteyen erkekler için cinsel güç artırıcı ürünler, penis boyutundan memnun olmayanlara yönelik penis büyütücü hap ve penis büyütücü pompa, lezbiyen ve gay'ler için vibratör belden bağlamalı penis (protez penis), yalnızlıktan sıkılanlara vajina ve şişme bebek gibi daha sayısız ürün çeşitleri iç giyim ve Sex Shop mağazalarında satılmaktadır.
gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop  
BOZYAZI ÜLKÜ OCAKLARI GENÇLİK KONSERİ VE ŞİİR DİNLETİSİ PROGRAMI DÜZENLEDİ.
22 Ocak 2019 Salı
Anasayfa > GÜNDEM > BOZYAZI ÜLKÜ OCAKLARI GENÇLİK KONSERİ VE ŞİİR DİNLETİSİ PROGRAMI DÜZENLEDİ.

BOZYAZI ÜLKÜ OCAKLARI GENÇLİK KONSERİ VE ŞİİR DİNLETİSİ PROGRAMI DÜZENLEDİ.

11.5.2018 12:25:52 12 14 16 18 yazdır
Bozyazı Ülkü Ocakları'nın düzenlemiş olduğu Gençlik Konseri ve Şiir Dinletisi Programına ilgi büyüktü.
BOZYAZI ÜLKÜ OCAKLARI GENÇLİK KONSERİ VE ŞİİR DİNLETİSİ PROGRAMI DÜZENLEDİ.
Bozyazıda ülkücüler coştu Salono vatandaş sığmadı


Bozyazı Ülkü Ocakları'nın düzenlemiş olduğu Gençlik Konseri ve Şiir Dinletisi Programına ilgi büyüktü.

Programa Ülkü Ocakları Mersin İl Başkanı Gökhan Demir, MHP Bozyazı İlçe Başkanı Mustafa Kayfeci, Bozyazı Belediye Başkanı Mehmet Ballı, Mersin Büyükşehir Belediyesi  Genel Koordinatörü Tolga Arslan, MHP Mersin İl Başkan Yardımcısı Ramazan Yalçın, MHP Anamur İlçe Başkanı Ahmet Karan, MHP Aydıncık İlçe Başkanı Hacı Salan, MHP Bozyazı Kadın Kolları Başkanı İlknur Ağlamış, MHP Anamur Kadın Kolları Başkanı Selvi Gümüş, Gülnar Ülkü Ocakları Başkanı Ömer Kayhan, Silifke Ülkü Ocakları Başkanı Murat Sezer, Anamur Ülkü Ocakları Başkanı Hüseyin Batun, Büyük Birlik Partisi Bozyazı İlçe Başkanı Mustafa Tıraş, Ak Parti Bozyazı Gençlik Kolları Başkanı Harun Dönmez, 27. Dönem MHP Mersin Milletvekili Aday Adayları Recep Kurtkaya, Mehmet Ali Gökmen, Hasan Ali Kovancı, Mustafa Yalçın, Muhtarlar, Belediye Meclis Üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Ülkü Ocakları Bozyazı İlçe Başkanı Mehmet TÜLÜ nün açılış konuşması;

Değerli Protokol, Yüce Türk Milletinin asil evlatları, sevgili gençler, değerli teşrifleriniz bize onur verdi. Hepinizi en içten duygularımla selamlıyor hoş geldiniz diyorum. Allah'ın rahmeti, bereketi ve selamı üzerinize olsun.

Gün birlik olma günü,ve siz bu büyük davanın güçlü savunucuları, yılmaz bekçileri, bugün her türlü şahsi ve siyasi menfaatin üzerinde,  milli birlik ve beraberliğe olan hassasiyetinizi ve desteğinizi ortaya koyarak bu gönül birliğine katıldınız. Ne mutlu size, ne mutlu milliyetçi ülkücü camianın, vefakar ve cefakar neferlerine.. Ne mutlu Türküm diyene…

Bu dava bu güne, siz; cesur, vefakar ve cefakar ülkücüler sayesinde geldi.  Bugünden sonra da siz Türk milliyetçilerinin omuzlarında yükselecektir. Yolumuz çetin, davamız büyük ve yükümüz ağır. Allah yar ve yardımcımız olsun.

Değerli dava arkadaşlarım, içinden geçtiğimiz,  geçmekte olduğumuz bu hassas dönemde, Ülkücü Milliyetçi harekete, herzaman olduğundan, daha fazla ihtiyaç duyulmaktadır. Zira içerde ve dışarda, ne kadar Türk düşmanı, Türkiye düşmanı varsa, Emperyalist batılı güçlerin önderliğinde, güç birliği yaparak, devletimize ve milli birliğimize saldırılar düzenlenmektedir. Bir yandan Devletimizin varlığına, askeri darbe ile kastetmeye çalışırken, diğer yandan ekonomik abluka altına almaya çalışıyorlar. Terör belasını ise, arttırarak dört bir yandan ülkemizi kuşatmaya çalışıyorlar.

İşte böyle nazik bir dönemde, Hareketimizin Lideri, Bilge Devlet Adamı, Sayın Dr. Devlet Bahçeli'nin, isabetli öngörüsü ile, şer ittifakının planları bir kez daha bozulmuş, suya düşmüştür.

Değerli dava arkadaşlarım,
Türk Milliyetçilerinin siyasi adresi, Milliyetçi Hareket Partisi, Ülkücü Hareketin yuvası,
Ülkü Ocaklarıdır. Bu adreslerin dışında bulunupta, Ülkücülük, Milliyetçilik adına ahkam kesenler; gaflet, dalalet, hatta hıyanet içindedirler.

Kardeşlerim;
Bu millete oynanan tüm bu oyunların, tek bir amacı var. Bu millete boyun eğdirmek ve sömürmek. Oysa bilmiyorlar ki, Biz Allahtan başka, hiçbir gücün önünde, asla boyun eğmeyiz. Şunu da bilmelidirler ki; Ülkücü hareketin sessizliği, sesliliğinden çok daha tehlikelidir.

'''Ne demiş, Atam Bilge Kağan;
Ey Türk Milleti, Sözlerimi iyi dinle, işit !
Yukarda gök çökmedikçe, Aşağıda yer delinmedikçe,
Senin, ilini, töreni kim bozabilir.!! ''

Evet, biz milli manevi değerlerimize sahip çıkıp, birbirimize kenetlendiğimiz sürece, hiçbir beşeri güç, birliğimizi, dirliğimizi, beraberliğimizi asla bozamayacaktır.

Değerli Ülküdaşlarım, Sevgili gençler..
bu milletinin umudu ve geleceği sizsiniz.. sizlersiniz..
Ülkücü milliyetçi hareket, bu milletin ta kendisidir.

Bu millet, bu devlet,  gelecek sizlere emanettir.
Ve siz bugün olduğu gibi, bundan sonra da, bu milletin dertlerini çözmeye, yükünü taşımaya talip olacaksınız. Ecdadımızın bize yüklediği miras budur. Bu milletin hazinesi sizlersiniz. Ve gelecek sizlere emanettir.

Bu duygu ve düşüncelerle, devletimizin kurucusu Ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk, Ülkücü Milliyetçi hareketin ebedi lideri, Merhum Alparslan Türkeş ve Tüm şehitlerimizi, rahmet, minnet ve şükranla anıyor, hepinizi saygıyla selamlıyorum.

Sözlerime son verirken
Şairin şu dizeleriyle sizlere veda etmek istiyorum;

Düşmüşüz Sevdaya, gönül vermişiz.!
Her türlü çileye, göğüs germişiz.
Aşkınız; ne diye sormayın bize!
Alparslan, Türkeş'in Askerleriyiz.

Allah'a emanet olunuz,
Allah milletimizi, korusun ve yüceltsin.

Program; Saygı duruşu İstiklal Marşı, Kur'an-ı Kerim Tilaveti, konuşmalar, gençlerin şiir dinletisi, Ülkü Ocaklı Yerel Sanatçılarımız Mehmet Perçem, Mehmet Durul, Safa Durna Konseriyle tamamlandı.
Bu Haber toplam 939 defa okunmuştur.
Etiketler : bb
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri