BLDMESAJI
8 Ağustos 2020 Cumartesi
Anasayfa > MAGAZİN > BOZYAZI'DAN UMRE'YE GİDEN İLK GRUBA UĞURLAMA TÖRENİ YAPILDI

BOZYAZI'DAN UMRE'YE GİDEN İLK GRUBA UĞURLAMA TÖRENİ YAPILDI

5.4.2015 16:54:11 12 14 16 18 yazdır
Umre işinde Tejrübeli kaptan Tekeli Mahallesi Örtülü Camii İmam Hatibi İsmet BAKIR 47 KİŞİ İLEYoğun bir kalabalıkla umreye uğurlandılar.
BOZYAZI'DAN UMRE'YE GİDEN İLK GRUBA UĞURLAMA TÖRENİ YAPILDI

BOZYAZI'DAN UMRE'YE GİDEN İLK GRUBA UĞURLAMA TÖRENİ YAPILDI

İlçemizden umreye gitmek üzere kayıt yaptıran 47 vatandaşımız için uğurlama töreni yapıldı. Müftülük Konferans Salonunda gerçekleşen programa her zaman olduğu gibi yoğun ilgi oldu. Tekeli Mahallesi Örtülü Camii İmam Hatibi İsmet BAKIR Hoca'nın grup başkanı olarak görevlendirildiği umre yolcuları, 05 Nisan Pazar Günü gece saat 04.00'te kutsal mekânlara yolculuğa çıktılar.

Uğurlama Programını Ali UYSAL Hoca sunarken, İhsan TOPÇU Hoca okuduğu Kur'an-ı Kerim; Fikret TURİN, Halil GÜNEŞ ve Mehmet GÜNEŞ Hocalar da okudukları ilahilerle vatandaşlarımıza duygulu anlar yaşattılar. İlçe Müftüsü Adem BEBEK de bir konuşma yaparak Umre İbadetinin önemi hakkında bilgiler verdi ve umre yolcularına bazı tavsiyelerde bulundu. Yapılan dua ile program sona erdi.

Biz de İlçemizden Kutsal Mekânlara ibadet amacıyla giden hemşehrilerimize hayırlı yolculuklar diler, ziyaret ve ibadetlerini Allah'ın kabul etmesini niyaz ederiz.

Tejrübeli umre Kaptanı İsmet Bakır 47 kişi ile umreye törenle uğrlandı

5 Nisan 2015, 17:10

                   Umrecilerin Dualarını İlçe Müftümüz Adem Bebek o etkin sesi ile  topluca yaptırtı

İlçe Müftüsü Adem Bebek umreciler adeta orda gibi bilgilendirdi                 İlçe Müftüsü Adem Bebek umrecileri adeta orda gibi bilgilendirdiAli uysal hocada bu gün okuduğu ilahilerle herkezi o güzel sesi ile etkiledi                   Ali uysal hocada bu gün okuduğu ilahilerle herkezi o güzel sesi ile etkilediİlçe Müftüsü Adem Bebek Bu Bozyazıda Birlik beraberliğinizi bozmayın sizlere teşekkür ediyorum Bu kutsal topraklara gidecek kardeşlerimizi yalınız bırakmadığınız için  ayrı ayrı teşekkür ediyorum dedi ve ayrıldılarİlçe Müftüsü Adem Bebek Bu Bozyazıda Birlik beraberliğinizi bozmayın sizlere teşekkür ediyorum Bu kutsal topraklara gidecek kardeşlerimizi yalınız bırakmadığınız için ayrı ayrı teşekkür ediyorum dedi ve ayrıldılar
bozyazı haberbozyazı haber
Bu Haber toplam 24169 defa okunmuştur.
Etiketler : vahdet
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri