İstanbul sex shop, cinsel hayatını renklendirmek isteyen insanlara yönelik fantezi ürünlerinin satıldığı mağazadır. Bir başka değişle yetişkinler için oyuncak mağazası. seks shop İstanbul'ta erken boşalma problemi yaşanlar için geciktirici, geciktirici sprey ve geciktirici krem, daha fazla ereksiyon halinde kalmak isteyen erkekler için cinsel güç artırıcı ürünler, penis boyutundan memnun olmayanlara yönelik penis büyütücü hap ve penis büyütücü pompa, lezbiyen ve gay'ler için vibratör belden bağlamalı penis (protez penis), yalnızlıktan sıkılanlara vajina ve şişme bebek gibi daha sayısız ürün çeşitleri iç giyim ve Sex Shop mağazalarında satılmaktadır.
Çakacak: "Yaşlılarımızın sorunu çözmek boynumuzun borcudur
vahdet
22 Nisan 2018 Pazar
Anasayfa > GÜNDEM > Çakacak: "Yaşlılarımızın sorunu çözmek boynumuzun borcudur

Çakacak: "Yaşlılarımızın sorunu çözmek boynumuzun borcudur

20.3.2017 15:52:16 12 14 16 18 yazdır
Mersin Valisi Özdemir Çakacak, Yaşlılar Haftası'nı kutlayarak, "Karşılaştığımız sorunların üstesinden gelmemizde bize yol gösteren yaşlılarımızın
Çakacak:
Çakacak: "Yaşlılarımızın sorunu çözmek boynumuzun borcudur" Mersin Valisi Özdemir Çakacak, Yaşlılar Haftası'nı kutlayarak, "Karşılaştığımız sorunların üstesinden gelmemizde bize yol gösteren yaşlılarımızın yaşadığı en küçük sorunu bile çözmeyi boynumuzun borcu olarak görmekteyiz" dedi..


l  Mersin Valisi Özdemir Çakacak, Yaşlılar Haftası'nı kutlayarak, "Karşılaştığımız sorunların üstesinden gelmemizde bize yol gösteren yaşlılarımızın yaşadığı en küçük sorunu bile çözmeyi boynumuzun borcu olarak görmekteyiz" dedi. Vali Çakacak, 18-24 Mart 'Yaşlılar Haftası' dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Çakacak mesajında, Türk milletinin, dün ile yarın arasında adeta bir köprü görevi üstlenen yaşlılarını, toplumun en saygın üyeleri olarak gören, baş tacı eden, yakın ilgi gösteren ve yaşamlarının bu dönemini huzurlu geçirmeleri noktasında her türlü desteği sağlayan köklü bir geleneğin mirasçısı olduğunu vurguladı. Çakacak, "Sahip olduğu bu tür hasletleri ile mensubu olmaktan gurur duyduğumuz milletimizin bu zenginliğini gelecek kuşaklarla buluşturma, yaşlılarımıza sevgi ve saygımızı bir kez daha sunma gayesiyle her yıl 18-24 Mart tarihlerini kapsayan haftayı 'Yaşlılar Haftası' olarak kutlamaktayız. Bu yüce milletin fertleri olarak yetişmemizde bin bir emek sarf eden ebeveynlerimizden başlamak üzere akrabalarımızdan, yakın çevremizden, mahallemizden, hiç tanımadığımız kesimlere kadar geniş bir yelpazedeki tüm yaşlılarımızın bizden en büyük beklentisi olan sevgi ve saygımızı her fırsatta onlara göstermekteyiz. Yaşamları boyunca her biri adeta binlerce kitapta yer alabilecek bilgiyi, deneyimi ve birikimi edinen, bunları her fırsatta bizlerle paylaşarak bizleri aydınlatan, karşılaştığımız sorunların üstesinden gelmemizde yol gösteren, varlıkları ile yaşamımıza güzellikler katan yaşlılarımızın yaşadığı en küçük sorunu bile çözmeyi boynumuzun borcu olarak görmekteyiz" ifadelerini kullandı. Millet olarak gösterilen bu tutumunu, devletin de en üst düzeyde sergilediğini ve yaşlıların hayattan kopmadan, kimseye yük olmadan kendi hayatlarını idame ettirmelerine imkan sağlayacak çok önemli düzenlemeleri hayata geçirdiğini dile getiren Çakacak, şöyle devam etti: "Devlet ve millet olarak yaşlılarımıza verdiğimiz bu değerin, toplumsal duyarlılık, yardımlaşma ve dayanışma duygularımızın daha da gelişmesine vesile olacağına ve millet olarak bizleri daha güçlü kılacağına inanıyorum. Bugünün yaşlılarının ve yarının yaşlı adayı tüm vatandaşlarımızın Yaşlılar Haftası'nı kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum."
bozyazı haberbozyazı haber
Bu Haber toplam 718 defa okunmuştur.
Etiketler : vahdet
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri