İstanbul sex shop, cinsel hayatını renklendirmek isteyen insanlara yönelik fantezi ürünlerinin satıldığı mağazadır. Bir başka değişle yetişkinler için oyuncak mağazası. seks shop İstanbul'ta erken boşalma problemi yaşanlar için geciktirici, geciktirici sprey ve geciktirici krem, daha fazla ereksiyon halinde kalmak isteyen erkekler için cinsel güç artırıcı ürünler, penis boyutundan memnun olmayanlara yönelik penis büyütücü hap ve penis büyütücü pompa, lezbiyen ve gay'ler için vibratör belden bağlamalı penis (protez penis), yalnızlıktan sıkılanlara vajina ve şişme bebek gibi daha sayısız ürün çeşitleri iç giyim ve Sex Shop mağazalarında satılmaktadır.
gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop  
Dr. Acı: “Koruyucu sağlık hizmetleri büyük önem arz etmekte”
15 Eylül 2019 Pazar
Anasayfa > ASAYİŞ > Dr. Acı: “Koruyucu sağlık hizmetleri büyük önem arz etmekte”

Dr. Acı: “Koruyucu sağlık hizmetleri büyük önem arz etmekte”

6.9.2019 17:04:55 12 14 16 18 yazdır
Mersin’in Bozyazı ilçesinde ‘3-6 Eylül Dünya Halk Sağlığı Günü’nde vatandaşlara broşür dağıtılıp, bilgilendirilme yapıldı.
Dr. Acı: “Koruyucu sağlık hizmetleri büyük önem arz etmekte”

Mersin’in Bozyazı ilçesinde ‘3-6 Eylül Dünya Halk Sağlığı Günü’nde vatandaşlara broşür dağıtılıp, bilgilendirilme yapıldı.

 

Mersin’in Bozyazı ilçesinde ‘3-6 Eylül Dünya Halk Sağlığı Günü’nde vatandaşlara broşür dağıtılıp, bilgilendirilme yapıldı.
Mersin Büyükşehir Belediyesi Kapalı Otopark ve Pazar Yerinde, Bozyazı Toplum Sağlığı Merkezi tarafından ‘Dünya Halk Sağlığı Günü-Anne ve Çocuk Sağlığı’ temalı kurulan stantda, sağlık personeli tarafından vatandaşlara çeşitli konuları içeren broşür dağıtılırken, Toplum Sağlığı Merkezi Başkanı Dr. Ahmet Hakan Acı’da  koruyucu sağlık hizmetleri ile anne ve çocuk sağlığı konusunda bilgilendirme yaptı. Dr. Acı, bir çok hastalığın aşılama çalışmaları, beslenme danışmanlığı ve hareketli yaşam gibi koruyucu önlemler ile daha gerçekleşmeden önlenebileceği ve yine bir çok hastalığın kanser taramaları, diyabet, obezite taramaları, yenidoğan topuk kanı taraması gibi tarama  programları ve kontrol muayeneleriyle erken tanı ve  tedavi fırsatının bulunduğunu bu yüzden koruyucu  sağlık hizmetlerinin büyük önem arz ettiğini söyledi.  Koruyucu sağlık hizmetlerinin İlçe Toplum Sağlığı Merkezi  koordinatörlüğünde gerçekleştirildiğini, vatandaşların Toplum Sağlığı Merkezi veya aile hekimlerinden konu ile ilgili danışmanlık hizmeti alabileceğini belirten Acı, “Koruyucu sağlık hizmetleri kapsamda yürüttüğümüz çalışmalar içinde anneler ve çocuklar özel bir önceliğe sahiptir. Çünkü anne ve bebekler, diğer gruplara göre sağlık açısından daha fazla risk altındadır. Çocuklar, bir ülkenin geleceği ve umududur. Bu nedenle en iyi koşullarda dünyaya gelmelerinin sağlanması, büyümeleri ve gelişmeleri için en uygun ortamın hazırlanması, geleceğe dönük fiziksel, ruhsal ve zihinsel donanımlarının en üst düzeyde oluşturulması ülkenin geleceği açısından yaşamsal önem taşımaktadır. Anne sağlığı ve çocuk sağlığı birbirini etkileyen bir durumdur ve nüfusun büyük kesimini ilgilendirir. Tüm çocuklar ve ergenler ile 15-49 yaş arası doğurganlık çağındaki kadınlar hizmet verilen popülasyonu oluşturur” dedi.
Anne ve çocuk sağlığı kapsamında Toplum Sağlığı Merkezi ve Aile Sağlığı Merkezlerince verilen koruyucu sağlık hizmetlerini ve yapılan çalışmalarıda vatandaşlara anlatan Acı, “Sağlığımız yerindeyken değerini bilelim. Sağlık konusunda herhangi bir durumla karşılaştığınızda veya
Bu Haber toplam 366 defa okunmuştur.
Etiketler :
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri