İstanbul sex shop, cinsel hayatını renklendirmek isteyen insanlara yönelik fantezi ürünlerinin satıldığı mağazadır. Bir başka değişle yetişkinler için oyuncak mağazası. seks shop İstanbul'ta erken boşalma problemi yaşanlar için geciktirici, geciktirici sprey ve geciktirici krem, daha fazla ereksiyon halinde kalmak isteyen erkekler için cinsel güç artırıcı ürünler, penis boyutundan memnun olmayanlara yönelik penis büyütücü hap ve penis büyütücü pompa, lezbiyen ve gay'ler için vibratör belden bağlamalı penis (protez penis), yalnızlıktan sıkılanlara vajina ve şişme bebek gibi daha sayısız ürün çeşitleri iç giyim ve Sex Shop mağazalarında satılmaktadır.
gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop  
Kaymakam Taşdan, okul müdürleri ile toplantı yaptı 07 Ekim 2018
21 Mayıs 2019 Salı
Anasayfa > ASAYİŞ > Kaymakam Taşdan, okul müdürleri ile toplantı yaptı 07 Ekim 2018

Kaymakam Taşdan, okul müdürleri ile toplantı yaptı 07 Ekim 2018

7.10.2018 14:33:37 12 14 16 18 yazdır
Bozyazı İçe Kaymakamı Hayatı TAŞDAN İlçemiz Okul Müdürleriyle eğitim-öğretimin sağlıklı-güvenli ve başarılı bir şekilde sürdürülmesi maksadıyla Kaymak
Kaymakam Taşdan, okul müdürleri ile toplantı yaptı 07 Ekim 2018

Bozyazı İçe Kaymakamı Hayatı TAŞDAN İlçemiz Okul Müdürleriyle eğitim-öğretimin sağlıklı-güvenli ve başarılı bir şekilde sürdürülmesi maksadıyla Kaymakamlık toplantı salonunda bir araya geldiler.

İlçe Kaymakamı Okul Müdürlerine hitaben; Evlatlarımızın güvenliği her şeyden önemli ve bu hususa engel olabilecek en ufak bir  hususun kalmaması gerekir. İş sağlığı ve güvenliği uzmanımız ile koordineli çalışma yapılarak eğer var ise olumsuz bir durum derhal çözülmesini rica ediyorum. Bu konu ile ilgili okul servislerinin çocuklarımızı 08:15'te okullara bırakması için bildiğiniz üzere gerekli  talimatları verdim. Bu konuda okul müdürlerinin gerekli hassasiyetleri göstermelerini rica ediyorum. Servisler şartnamelerdeki hususları mutlaka yerine getirmeleri gerekir ve bunun denetimini mutlaka yapmalıyız dedi. En ufak bir olumsuz durumun yaşanmaması için elimizden gelen özeni mutlaka göstermeliyiz. İlçe kaymakamı Hayati TAŞDAN okulda başarı için öğretmen-öğrenci-veli üçgenin kurulması gerektiğinin altını çizdi. Bu kapsamda okul müdürlerinden velileri mutlaka ziyaret etmelerini istedi.

İlçe Kaymamının konuşmasının ardından söz alan ilçe Milli eğitim müdürü Mustafa SEZGİN Sayın kaymakamımızaeğitim-öğretime verdikleri destekten ötürü teşekkürlerini arz etti. İlçenin genel durumunun sunumunu yapan Sezgin; ilçemizde  453 öğretmen 5628 öğrenci, 4 Lise,9 Ortaokul,13 İlkokul , 1 Anaokulu bulunduğu söyledi. Eğitim başarısının artırılması için gerekli tedbirlerin alındığı dile getirerek Bakanlığımız tarafından ücretsiz olarak verilen Destekleme Yetiştirme Kurslarının kayın oranın %71 olduğunu söyledi. İlçe müdürünün değerlendirmelerinin ardından okulların sunumları okul müdürleri tarafından yapıldı. Okulların mevcut durum analizleri yapılarak eğitim-öğretimin sağlıklı bir şekilde sürdürülmesi için gerekli ihtiyaç ve öneriler Kaymakam beye arz edildi.

Üç saati aşın süren toplantıda okulların güvenliği, eğitim-öğretimin sağlıklı sürdürülmesi ve başarıyı artırıcı önlemler üzerinde  duruldu. Aksayan noktaların  çözümü için İlçe Kaymakamı üzerine düşeni yapacağını dile getirerek okul müdürlerinden  bu konularında hassas olmalarını rica etti.

 

               

Bu Haber toplam 699 defa okunmuştur.
Etiketler :
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri