İstanbul sex shop, cinsel hayatını renklendirmek isteyen insanlara yönelik fantezi ürünlerinin satıldığı mağazadır. Bir başka değişle yetişkinler için oyuncak mağazası. seks shop İstanbul'ta erken boşalma problemi yaşanlar için geciktirici, geciktirici sprey ve geciktirici krem, daha fazla ereksiyon halinde kalmak isteyen erkekler için cinsel güç artırıcı ürünler, penis boyutundan memnun olmayanlara yönelik penis büyütücü hap ve penis büyütücü pompa, lezbiyen ve gay'ler için vibratör belden bağlamalı penis (protez penis), yalnızlıktan sıkılanlara vajina ve şişme bebek gibi daha sayısız ürün çeşitleri iç giyim ve Sex Shop mağazalarında satılmaktadır.
gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop  
Kaymakam Taşdan, vatandaşlarla buluştu
16 Haziran 2019 Pazar
Anasayfa > GÜNDEM > Kaymakam Taşdan, vatandaşlarla buluştu

Kaymakam Taşdan, vatandaşlarla buluştu

28.9.2018 18:22:53 12 14 16 18 yazdır
Bozyazı İlçe Kaymakamı Hayati Taşdan, vatandaşların ihtiyaçlarını, sorunlarını hep beraber değerlendirerek
Kaymakam Taşdan, vatandaşlarla buluştu

Kaymakam Taşdan, vatandaşlarla buluştu

28 Eylül 2018

Mersin'in Bozyazı İlçe Kaymakamı Hayati Taşdan, vatandaşların ihtiyaçlarını, sorunlarını hep beraber değerlendirerek,....

 Bozyazı İlçe Kaymakamı Hayati Taşdan, vatandaşların ihtiyaçlarını, sorunlarını hep beraber değerlendirerek, kamu hizmetlerinin daha nitelikli, daha yoğun bir şekilde vatandaşa sorunsuz sağlamaya çalıştıklarını söyledi.
Taşdan, Bozyazı ilçesinde yaşayan vatandaşlarla buluşarak sorun ve isteklerini dinledi. Eğitim öğretim yılının başlaması nedeni ile öncelikli olarak bu konuya değinen Taşdan, "Okullarımızda geçen sene büyük bir dönüşüm yaptık. Okulların bir kısmı kapandı, bir kısmı taşındı, yer değiştirdi dolayısıyla sorunsuz bir eğitim ve öğretime devam edilmesi için geçen sene yoğun bir çaba harcadık. İnşallah bu sene bunun sonuçlarını daha sorunsuz bir şekilde meyvelerini toplayacağız" dedi.
"OKULLARIN ÇEVRESİNDE GEREKLİ ÖNLEMLER ALINDI"
Okulların çevresi ile alakalı ilgili güvenlik tedbirlerini sürekli aldıklarını ve almaya devam edeceklerini, muhtarlardan, okul aile birlikleri başkanlarından bu konu ile ilgili bazı talepleri olduğunu kaydeden Taşdan, "Okul etrafındaki esnafımızdan da aynı şekilde taleplerimiz var. Malumunuz alkol, sigara gibi maddelerin satışı zaten 18 yaşından küçüklere yasak. Dolayısıyla okul çevresindeki esnafımızın mutlaka bunlara dikkat etmesi gerekir. Böyle bir alış verişe onların müsaade etmemesi lazım. Bizimde muhtarlardan, velilerimizden yapılan kontrollere denetimlere gönüllü birer fahri kontrolör olarak destek vermelerini istiyoruz" ifadelerini kullandı.
"TRAFİKLE İLGİLİ YOĞUN ÇALIŞMA VAR"
Kolluk kuvvetlerinin özellikle trafik konusu ile alakalı, ilçenin huzur güvenliği açısından yoğun çalışmalar içerisinde olduğunu vurgulayan Taşdan, "Yol uygulamaları var. Bu konularda da vatandaşların yardımcı olmasını bekliyoruz. Bir ülkede trafik düzenine baktığımız zaman aslında o ülke hakkında bir fikir sahibi oluyoruz. Dolayısıyla toplumun rahatsız olduğu hususlarda bana ne dememeliyiz, kolluk kuvvetlerine yardımcı olmalıyız. İlçemizin yaşanabilir ilçe olması, örnek bir ilçe olması için elimizden geleni hep birlikte yapmaya gayret etmeliyiz" şeklinde konuştu.
"HİBE TÜM PROJELERE ORTAK OLURUZ"
Taşdan, " Sivil toplum kuruluşlarına da buradan seslenmek istiyorum. Bir takım yapmak istedikleri projeler var ise özellikle hibe projelerinde biz Bozyazı Kaymakamlığı olarak mümkün olan, makul olan yasal çerçevedeki tüm projelere ortak oluruz, paydaş oluruz, destek oluruz. Bu konunun özellikle altını çizmek istiyorum. İlçemize kazandırılacak olan her kuruşta bizim katkımız olursa mutlu oluruz. Bizimde Kalkınma Bakanlığının desteği ile yürüttüğümüz ve devam eden Engelli Aileleri Destek Merkezimiz var.  İlçemizde 550 kadar engelli kardeşimiz var. Bu kardeşlerimiz evinden çıksın istiyoruz, sosyalleşsin istiyoruz.  Bütün engellilerimizi bu merkeze gelmesini katılmasını buradaki kurslardan istifa de etmesini sosyalleşmesini istiyoruz.  Dolayısıyla toplumsal hayata daha fazla katılmalarını istiyoruz. Kendi mahallelerinde bulunan engelli kardeşlerimizin, ailelerinin bu merkezden istifade etmesini hep birlikte sağlayalım.  Çünkü yaşlısına, engellisine değer vermeyen milletlerin toplum üzerinde her hangi bir söz söyleme hakkı yok.  İhtiyaç sahibi olan vatandaşlarımızın tesbiti konusunda herkese görev düşmekte.  Bizlerin tespit edemediği ama sizlerin gördüğü bir takım ihtiyaçlı vatandaşlarımız olabilir, bunları mutlaka bizlere bildirirseniz yardımcı oluruz.  Tedavilerini üstleniriz, evlerinin bakımını yaparız,  maddi destek sağlarız,  her türlü desteği sağlarız. Bize yardımcı olunmasını toplumsal dayanışmayı sağlayacak şekilde ihtiyaçlı vatandaşlarımızı tespit edip bizlere bildirmenizi bekliyoruz" şeklinde konuştu.
Kurum amirleri ise yıl içinde yaptıkları çalışmaları slayt gösteri sunumu ile toplantıya katılanlara anlattı. İstek ve sorunların dinlenmesinin ardından toplantı sona erdi.
Bozyazı Müftülük Konferans Salonunda düzenlenen vatandaşla buluşma toplantısına Bozyazı Kaymakamı Hayatı Taşdan, Belediye Başkan Yardımcısı Birsen Atılkan, İlçe Jandarma Komutan Vekili Kd. Bçvş. Aykut Cengiz, İlçe Emniyet Müdür Vekili Mustafa Canbirecik, AK Parti İlçe Başkanı Kerim Ataş, kurum amirleri, muhtarlar, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve vatandaşlar katıldı
Bu Haber toplam 710 defa okunmuştur.
Etiketler :
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri