İstanbul sex shop, cinsel hayatını renklendirmek isteyen insanlara yönelik fantezi ürünlerinin satıldığı mağazadır. Bir başka değişle yetişkinler için oyuncak mağazası. seks shop İstanbul'ta erken boşalma problemi yaşanlar için geciktirici, geciktirici sprey ve geciktirici krem, daha fazla ereksiyon halinde kalmak isteyen erkekler için cinsel güç artırıcı ürünler, penis boyutundan memnun olmayanlara yönelik penis büyütücü hap ve penis büyütücü pompa, lezbiyen ve gay'ler için vibratör belden bağlamalı penis (protez penis), yalnızlıktan sıkılanlara vajina ve şişme bebek gibi daha sayısız ürün çeşitleri iç giyim ve Sex Shop mağazalarında satılmaktadır.
gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop  
Kocamaz'a destek çığ gibi…Bozyazı İlçesinden her parliden destek çok
17 Haziran 2019 Pazartesi
Anasayfa > ASAYİŞ > Kocamaz'a destek çığ gibi…Bozyazı İlçesinden her parliden destek çok

Kocamaz'a destek çığ gibi…Bozyazı İlçesinden her parliden destek çok

12.9.2018 08:23:47 12 14 16 18 yazdır
Kocamaz'a destek çığ gibi… Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, verdiği emeklere karşın istediği sonucu alamadığını dile get
Kocamaz'a destek çığ gibi…Bozyazı  İlçesinden her parliden destek çok

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, "veda" gibi bir açıklama yaptı. "Çektiğimiz emeklerin verdiğimiz mücadelelerin maalesef istediğimiz sonucu vermemesinden de çok rahatsızım. Onun için yeniden aday olup olmamayı ciddi ciddi düşünüyorum bu konuda kafam çok karışık" şeklindeki açıklaması kamuoyunda büyük yankı uyandırdı. Kocamaz'ın bir dönem daha Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevini yürütmesini isteyenler, "Her zaman yanınızdayız" mesajı verdi.
 
BÜYÜKŞEHİR'i MHP'YE KAZANDIRDI
Mersin'in en büyük ilçelerinden biri olan Tarsus'ta 4 dönem Belediye Başkanlığı yapan Burhanettin Kocamaz, CHP'nin geleneksel olarak her seçim döneminde birinci parti olduğu Mersin'i MHP'ye kazandırdı.
Kocamaz, yerel yöneticilik vizyonunun Tarsus ilçesinden ibaret olmadığını ve bütünşehir olarak oldukça büyük bir bölgeye mevcut başkandan daha etkin bir şekilde hizmet götürebileceğini kanıtladı. Hem seçim kampanyası döneminde hem de görevde bulunduğu sürede içerisinde önemli konularda Mersinlilerden yana tavrını çok net ortaya koydu. Akkuyu Nükleer Santrali, balık çiftliklerinin kurulması konusunda olumsuz görüşünü çok net açıkladı. Mersin için büyük önem taşıyan ve kamuoyunun yakından takip ettiği Tevfik Sırrı Gür Stadı'nın bulunduğu alanın Mersinlilerin nefes alacağı bir alana dönüştürülmesi için kendisine verilmesini istedi.
Mersin'in en büyük sorunlarından biri olan trafik sorununun çözümü için kısa vadede hayata geçebilecek en önemli adım battı çıktı idi. Kocamaz da bu yönde projeler geliştirdi ve hedefine ilk aşamada 6 tane bat-çık projesini koydu. Bunların 3'ünü kısa sürede hayata geçirdi. Battı çıktı kavşaklarının bulunduğu alanlara alt ve üst geçitler yaparak modern bir kent görüntüsü ortaya koydu. Engellileri de düşünerek asansörler yaptırdı.
 
GÖNÜL VERENLER YENİDEN ADAY OLMASINI İSTİYOR
Bütün bu daha saymadığımız pek çok hizmete karşın yerel seçimler yaklaşırken, Kocamaz da mutsuz olduğunu dile getirdi. Ailesini, sağlığını ihmal ederek çalıştığını dile getiren Kocamaz, "Bir belde belediyesindeki yetkilerin dahi Büyükşehir Belediyesinde olmamasından dolayı çok rahatsızım. Çektiğimiz emeklerin verdiğimiz mücadelelerden istediğimiz sonucu maalesef alamıyoruz. Onun için yeniden aday olup olmamayı ciddi ciddi düşünüyorum" dedi. Bu açıklamaya karşın, kendine Kocamaz'a gönül verenler onun yeniden aday olmasını istiyor. BOZYAZI İlçesinde partili partiz her vardığımız gördüğümüz kişiler  kocamaz geldi  bizler hizmet gördük her tarafda hizmet fışıkırıyor adeta dediler .Bozyazı ajans olarak burhanettin başkana tam destek bizden 

Bu Haber toplam 1247 defa okunmuştur.
Etiketler : vvv
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri