29 Mayıs 2020 Cuma
Anasayfa > GÜNDEM > Ülkü Ocakları basınla buluştu

Ülkü Ocakları basınla buluştu

30.9.2019 17:51:28 12 14 16 18 yazdır
Anamur Ülkü Ocakları Başkanı İbrahim Ateş ve yönetim kurulu üyeleri, basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya geldi.
Ülkü Ocakları basınla buluştu
 

Anamur Ülkü Ocakları Başkanı İbrahim Ateş ve yönetim kurulu üyeleri, basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya geldi.
Ateş, kahvaltıda yaptığı konuşmada, Anamur Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı olarak gerçekleştirmek istedikleri projeler ve çalışmalarla ilgili bilgi verdi.
Ateş, konuşmasında şunları söyledi:
“Sizlerin de bildiği üzere Anamur’da ve Türkiye genelinde gençler arasında son günlerde artış gösteren madde bağımlılığı, intihar girişimleri, trafik kazaları, alkol kullanımı, psikolojik bunalımlar, sınav stresi gibi olayları en az seviyeye indirmek için gerek sosyal sorumluluk projeleri, gerek uzman psikologların kontrolünde Anamur Ülkü Ocakların da vereceğimiz eğitim seminerlerimiz ile daha sağlıklı düşünen, topluma faydalı bireyler yetiştirmeyi kendimize görev biliyoruz.
‘’En güçlü silah fikir, en güçlü fikir de Türk milliyetçiliğidir.‘’ sloganıyla yola çıkarak gençlerimize ideolojik anlamda da eğitimler verip, okul da, ev de, sokak da örnek birer birey olarak bir Türk gencine yakışır şekilde hareket etmeleri hedeflenmiştir.
Gençlerimizin istikballeri için gerekli olan eğitimi, eğitim birimimiz de bulunan kıymetli öğretmenlerimizin de destekleriyle, Anamur Ülkü Ocakların da öğrencilerimizin diledikleri derslerden diledikleri zaman yönetici öğretmenlerimizden eğitim almaları sağlanacaktır. Gençlerimizin okul ile olan ilişkilerini yakından takip edeceğiz.
‘’Çevrecilik MİLLİYETCİLİKTİR.’’ Sloganıyla oluşturduğumuz fidan dikme, sahil temizleme, sokak hayvanlarına sahip çıkma gibi birçok proje ile ilerleyen günler de karşınıza çıkacağız. Genel Başkanımız Sinan ATEŞ’in ifade ettiği gibi: ‘’ Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı her mecrada kendini gösterecektir. Kırılan bir fidanın takipçisi olacağız, yok olma tehlikesin de olan her bitki türünün, her hayvanın varlığını savunacağız.‘’
Üniversitemiz liseler ve orta okullarımız da bulunan Teşkilatlarımız, Yönetimimiz, Asenalarımız ve saygı değer Anamur halkının da desteğiyle bütün projelerimizi en kısa zamanda hayata geçireceğimizi ve her geçen gün gençlerimizle, halkımızın gözü önünde yeni projeler ile gençleri sokaklardan çekerek onları birer Kürşat, Alparslan, Fatih Sultan Mehmet, Yavuz Sultan Selim, Mustafa Kemal ATATÜRK olarak yetiştirip, damarlarında ki asil kanın farkına vardırıp, güzel nesiller yetiştireceğimizden ve güzel şeyler başaracağımızdan eminiz.”
Ateş, konuşmasının sonunda yapacakları çalışmalara halkın ve basının desteğini istedi.
Anamur Ülkü Ocakları yönetiminde görev dağılımı şöyle:
“Başkan: İbrahim ATEŞ ( ESNAF)
Başkan Yardımcısı: Mehmet Emin ERDİNÇ (SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER)
Başkan Yardımcısı: Orhan SEVGİN (SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ)
Ortaöğretim Birim Başkanı: Mehmet Emin ERDİNÇ (SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER)
Üniversite Birim Başkanı: Orhan SEVGİN (SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ)
Üniversite Birim Başkan Yardımcısı: Batuhan Tahsin AYDIN (İNŞAAT MÜHENDİSİ)
Asena Birim Başkanı: Berna KÖSE (BANKACILIK VE SİGORTACILIK)
Basın ve Sosyal Medya Birim Başkanı: Emre BÜLBÜL (YAPI DENETİM TEKNİKERİ)
Araştırma ve Geliştirme Birim Başkanı: Uğur Ali ŞANCI (MİMAR)
Araştırma ve Geliştirme Birim Başkan Yardımcısı: Ömer TÜRKAY (MALİYE)
Eğitim Birim Başkanı: Oğuzhan GÜZEL (MATEMATİK ÖĞRETMENİ)
Eğitim Birim Başkan Yardımcıları: Adnan TUFAN (DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ ÖĞRETMENİ), Ergün ARIDENİZ (ÖZEL EĞİTİM ÖĞRETMENİ), Okan GÜLTEKİN (İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ), Hüseyin Cihan TİMUR (TÜRKÇE ÖĞRETMENİ)

 

Bu Haber toplam 510 defa okunmuştur.
Etiketler :
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri