27 Ekim 2021 Çarşamba
Anasayfa > YAŞAM > HIZIR ÖĞRECİLERİ LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR UNUTMADI

HIZIR ÖĞRECİLERİ LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR UNUTMADI

10.11.2016 07:29:23 12 14 16 18 yazdır
Özel Hızır Anadolu Sağlık Meslek Lisesi öğretmen ve öğrencileri daha önce Anamur'da yapılmamış etkinliğe imza attılar.
 HIZIR ÖĞRECİLERİ LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR UNUTMADI

 

HIZIR ÖĞRECİLERİ LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR UNUTMADI

Özel Hızır Anadolu Sağlık Meslek Lisesi öğretmen ve öğrencileri daha önce Anamur'da yapılmamış etkinliğe imza attılar.
Okul  önünden  başlayan yürüyüşte, kendi aralarında  topladıkları parayı  Halk Bankasından,  Lösemili  Çocuklar  Vakfı (LÖSEV)hesabına  yatıran öğrenciler,'Yardımlaşma ile  harçlıklarımızı  birleştirdik. Küçük de olsa  lösemili  bir çocuğa katkıda bulunmuş olduk. Herkesin  lösemi  hastalarına  karşı  duyarlı olmasının ve  onlara destek olmasını  istiyoruz' şeklinde  konuştular.
Özel Hızır Anadolu Sağlık Meslek Lisesinin Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında yaptığı etkinlikle, öğrencileri Lösemi hastalığına dikkat çekmek amacı ile ellerinde dövizler ve maskelerle, Lösemi hastalığının bulaşıcı olmadığını ve organ bağışına dikkat çeken sloganlar atarak, Anamur caddelerinde yürüdüler.
Yürüyüş süresince öğrencilere eşlik eden okul müdürü Mustafa Yıldız, Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında gerçekleştirdikleri etkinle, LÖSEMİ hastalığına dikkat çekmek istediklerine vurgu yaparak;'. Özel Hızır Anadolu Meslek olarak, sağlık konusunda  farkındalık  oluşmasını arzu ediyoruz.2-8 Kasım  Lösemili Çocuklar  Haftasında  lösemi hastalığı ile  mücadele eden  çocuklarımızın, daha kaliteli  yaşam standartlarına  ulaşmalarına katkı sunmak ve toplumun bu hastalığa dikkatlerini çekmek istedik.
Kurum olarak, tüm çocuklarımızın her zaman mutlu ve hayat boyu sağlıklı olmalarını diliyoruz.'dedi.Okul önünden başlayan yürüyüşte, kendi aralarında topladıkları parayı Halk Bankasından, Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV)hebozyazı haberbozyazı haber
Bu Haber toplam 2039 defa okunmuştur.
Etiketler : vahdet
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri